Movies
Ratings
67
WatchmenRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0