Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
The Dark TowerRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0