Movies
Ratings
215
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
ShowgirlsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
A Day for an AffairRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0