Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The PerfectionRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5