Titles you rated
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0