Movies
Ratings
786
PaddingtonRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
GhostedRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0