Titles you rated
Shallow HalRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5