Titles you rated
CocoRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5