Movies
Ratings
2593
Our Little SisterRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
GlassRated ★ 0.5
Free GuyRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
PipelineRated ★ 0.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
Next Door NeighborRated ★ 1.5
Justice HighRated ★ 0.5
CanolaRated ★ 1.5
Love+SlingRated ★ 1.0
Battle of JangsariRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5- ManimalsRated ★ 2.5