Series
Ratings
347- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 4.0