Movies
Ratings
720
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5