Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0