Titles you rated
National TreasureRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0