Titles you rated
The HangoverRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.5
SawRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0