Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
- CrescendoRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
The FavouriteRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.5
Il MareRated ★ 2.5
A Very Murray ChristmasRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5