Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Political FeverRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 4.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 1.5