Series
Ratings
78
Good DoctorRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0