Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 2.5