Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Odd ThomasRated ★ 1.5
Running TurtleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 1.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5