Movies
Ratings
92
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.0- Vaya con DiosRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0