Series
Ratings
33
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0