Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 1.5
Alien³Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 1.5
CloverfieldRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0