Series
Ratings
10
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5