Movies
Ratings
99
Man of SteelRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5