Movies
Ratings
509
Confession of MurderRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Year OneRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0