Movies
Ratings
542
The ChaserRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 5.0