Movies
Ratings
32
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0