Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0