Movies
Ratings
110
Painted FireRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
PainedRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 5.0