Titles you rated
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
My Moochy BoyfriendRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Shichinin no HishoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0