Movies
Ratings
450
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0