Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
BenedettaRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 2.5
The PromRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
BoundRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0