Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5- GargoylesRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Clean With Passion For NowRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0