Series
Ratings
67
Some Day or One DayRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- おせんRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5