Movies
Ratings
19
SecretRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0