Titles you rated
The Running ManRated ★ 3.5- Isle of SnakesRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- HideawayRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5
Good FortuneRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
I Was Born, But...Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0