Series
Ratings
33
AdolescenceRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0