Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0