Movies
Ratings
1946
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.5