Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0