Series
Ratings
26
Killing EveRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5