Titles you rated
The World of LoveRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 1.5
A Real PainRated ★ 2.5