Movies
Ratings
679
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.0
Martin EdenRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
One Piece StampedeRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5