Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0