Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0