Movies
Ratings
144
ChronicleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0