Movies
Ratings
124
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0