Titles you rated
Fire ForceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5