Movies
Ratings
34
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0