Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0